Vrácení zboží

 

30 dnů

 

Zboží zakoupené v našem internetovém obchodě je možné vrátit v zákonné 14 denní lhůtě bez udání důvodu.

Tuto zákonnou lhůtu jsme pro Vás prodloužili na 30 dnů.

 
Tato lhůta se počítá od následujícího dne po převzetí zboží spotřebitelem a trvá 30 kalendářních dnů. Během této doby si můžete zboží vyzkoušet a pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje, je možné jej vrátit. Zboží prosím vracejte tak, aby se co nejvíce podobalo stavu ve kterém Vám bylo zasláno. Aby bylo čisté, nepoškozené a nejlépe v původním obalu. Předejdete tak zbytečným srážkám z vrácené kupní ceny za uvedení do původního stavu. Do zásilky se zbožím prosím přiložte také vyplněný formulář o odstoupení od kupní smlouvy, který naleznete ke stažení ve formátu PDF zde.
 
Zboží zašlete na adresu:
 
VÍNO-VÍN Morava, s.r.o.
Boženy Hrejsové 1201
Strážnice
696 62
 
Zásilku doporučujeme zaslat zpět doporučeně. Nezasílejte zásilku na dobírku! Peníze Vám budou vráceny většinou obratem, nejpozději však do 14 dnů od přijetí zásilky a to Vámi zvoleným spůsobem uvedeném v přiloženém formuláři pro odstoupení od smlouvy.
Kupní cena Vám bude vrácena v plné výši hodnoty objednávky a to včetně nákladů na dopravu.
Náklady na vrácení zboží hradí kupující a nelze je u prodávajícího uplatnit.

 

Formulář pro odstoupení od smlouvy

 

Vrácení reklamace2 k

 

Reklamační podmínky


ZÁRUKA

1. Prodejce poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných právních předpisů a to po dobu uvedenou v záručním listu. Záruka se vztahuje na výrobní vady, které se mohou po dobu záruční lhůty vyskytnout. Není-li k výrobku dodáván záruční list, platí zákonem stanovená záruční lhůta. Odstranění závady je dle typu produktu realizováno výměnou produktu, výměnou vadného dílu, případně odstraněním závady v servisním středisku.

2. Záruka se nevztahuje na škody způsobené:

  • neodborným použitím výrobku
  • mechanickým poškozením nebo opotřebením
  • živelnými pohromami (vodou, ohněm, bleskem)
  • jinými vnějšími vlivy

 

3. Konkrétní délku záruční doby produktu nalezne zákazník vždy v detailu produktu. Standardní zákonná záruční doba jsou 2 roky, u některých produktů může být záruční doba delší.

 

Převzetí zboží od dopravce
Zákazníkům doporučujeme prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je kupující povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce, veškeré zboží je pojištěno. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. V případě zjištění, že je zboží poškozeno aniž by byl poškozený obal, doporučujeme co nejdříve kontaktovat dopravce nebo naši společnost.
 
 
Lhůta pro vyřízení reklamace:
Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů.
Samořejmě je v našem zájmu spokojenost zákazníků, proto se snažíme reklamace řešit co nejrychleji to jde.
Většina reklamací bývá vyřešena do 14 dnů od přijetí zboží.

 

Adresa pro zaslání zboží na reklamaci:
Než budete zboží zasílat na naši adresu, tak nás prosím kontaktujte. Někteří dodavatelé umožňují okamžitou výměnu zboží na svých pobočkách a některá z nich se muže nacházet poblíž Vašeho bydliště. Reklamace tak může být vyřešena téměř okamžitě. Pokud taková možnost není, je nutné zboží zastlat na adresu uvedenou níže.
 
VÍNO-VÍN Morava, s.r.o.
Boženy Hrejsové 1201
Strážnice
696 62

 

K zásilce je nutné přiložit vyplněný reklamační list, který najdete ke stažení ve formátu PDf zde.

 

Náklady na reklamaci:
Náklady na vrácení zboží Vám budou proplaceny při splnění následujících podmínek.
Zákazník s námi bude konzultovat optimální řešení reklamace.
Doloží potvrzení o zaplacených nákladech na přepravu.
Reklamace bude uznána jako oprávněná.

V případě, že vracíte zásilku nebo její část na reklamaci, bude Vám proplaceno poštovné dle skutečné ceny, maximálně však do výše 80Kč. 

Reklamační list