Bonaparte Soubor her Pat a Mat

Kód: 314891
399 Kč 330 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

oubor her Pat a Mat nabízí klasické hry a také hry netradiční.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celým souborem provází nešikovní kutilové Pat a Mat. Děti se v této hře mohou s postavičkami setkat nejen na obrázcích ale také v podobně realistických figurek.

V tomto souboru Pat a Mat nechybí klasické hry jako Člověče, nezlob se!, Kvarteto, Domino či Pexeso.V souboru se nachází i řada originálních her, které potěší nejen malé děti, ale i dospělé, proto je soubor vhodný pro celou rodinu.

Oblíbená je hra Řady, která je založená na principu klasických piškvorek. Hráči kladou figurky na hrací pole tak, aby vytvořili souvislou řadu čtyř figurek. Za dokončenou řadu získají body. Jakmile jsou všechny figurky na hrací desce, hráči s nimi můžou pohybovat a navzájem se přeskakovat tak, aby vytvořili další řady. Vítězí hráč, který získá 10 bodů.

Další skvělá hra je Velký úklid. V této hře hráči rozmístí karty vedle sebe jako v pexesu. Karty mají z lícové strany vyobrazeno harampádí, různé předměty a zlatý bonus. Z rubové strany mají vyobrazeny chodby. Hráči hází číselnou kostkou. Podle toho jaké číslo jim na kostce padne, tolik mají tahů. Mohou si vybrat mezi pohybem po chodbách nebo pootáčením karet s chodbami. Hráči se mohou pohybovat jen po souvislých chodbách, takže pootáčení karet je nutností. Tu kartu, na které se hráč zastaví, si smí ponechat. Hodnotu pro hráče mají v první fázi karty s předměty. V další fázi se hráč zaměřuje na karty se zlatými bonusy. Vítězí hráč, kterému se podaří nasbírat co nejvíce hodnotných karet.

Tyto hry stojí určitě za povšimnutí, ale za zmínku stojí také hra Přetahovaná s Patem a Matem či Míchačka a Výlet.

Hra obsahuje:

3 oboustranné hrací plány

- 4 postavičky Pata a Mata

- 16 figurek

- 2 kostky

- 36 žetonů

- Pexeso, Kvarteto, Domino

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a hry
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: